Home – Forum Biuro i Administracja 2023

FORUM BIURO
I ADMINISTRACJA

LISTOPAD 2024, ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa, ul. Grzybowska 56

 

PRE-REJESTRACJA

O Forum

Rola osób odpowiedzialnych za biuro i administracje zmieniała się wielokrotnie w ciągu ostatnich dekad. Być może jedna z najbardziej znaczących zmian nastąpiła w ciągu ostatnich dwóch lat, gdy globalna pandemia i wojna w Ukrainie zmieniły nasze światy pracy i życia, jakie znaliśmy. Nigdy nie było ważniejszego czasu, aby organizacje wykorzystywały pełny potencjał swoich administratorów. Te doświadczenia zwiększyły potrzebę sprawniejszego zarządzania i działania z maksymalną wydajnością.

Podczas Forum Biuro i Administracja 2023 przyjrzymy się jak ewoluuje rola szefa biura i administracji, jakie umiejętności przywódcze potrzebne są w realizacji wizji, misji i celów strategicznych organizacji. Jakie wartości wpływają na przyciągnięcie, utrzymanie i zbudowanie wspierającego zespołu opartego na zaufaniu, przejrzystości, komunikacji, integracji i otwartości. Spotkanie będzie inspiracją dla stworzenia innowacyjnego i przyjaznego miejsca pracy, implementacji nowych technologii i automatyzacji procesów czy ulepszaniu komunikacji. Pokażemy jak firmy opanowują nowy świat pracy hybrydowej – jak tworzą i zarządzają przestrzenią do pracy oraz rozwijają pozytywne nawyki i zarządzają integracją między życiem zawodowym a prywatnym, jednocześnie maksymalizując produktywność.

Dlaczego warto wziąć udział?

LEARN

Dowiedz się jak inni szefowie działów administracyjnych radzą sobie ze zmieniającymi się miejscami pracy i kulturą organizacyjną, jak wykorzystują technologię i jakie wprowadzają innowacje do swoich biur.

BE INSPIRED

Zainspiruj się ciekawymi case studies, poznaj najnowsze trendy oraz najlepsze praktyki i innowacje w biurze zastosowane przez innych liderów rynku.

CONNECT

Nawiąż relacje z doświadczonymi liderami zarządzania biurem i administracją i rozszerz swoją profesjonalną sieć kontaktów, maksymalnie wykorzystaj opcje networkingu w formule Praktyk – Praktykowi.

LEAD

Bądź liderem i katalizatorem zmian w swojej firmie, inspiracją dla zespołów by stworzyć i zarządzać najlepszą przestrzenią do pracy.

Profil uczestników

W ramach dorocznego Forum Biuro i Administracja spotykają się  profesjonaliści zarządzania procesami administracyjno-biurowymi, aby poprzez wymianę różnorodnych, unikalnych doświadczeń i najlepszych praktyk zwiększać skuteczność swojej pracy oraz zapewnić płynne i stabilne funkcjonowanie zaplecza organizacji przy optymalnym poziomie kosztów operacyjnych.

• Dyrektorzy/Kierownicy Biura
• Dyrektorzy/Kierownicy ds. Administracji
• Dyrektorzy/Kierownicy ds. Zakupów
• Dyrektorzy/Kierownicy ds. HR
• Kierownicy Działu Sekretariatu

• Workplace Managerowie
• Facility Managerowie
• Office Managerowie
• Asystenci Biura Zarządu
• Koordynatorzy pracy biura

Nasi Partnerzy w roku 2022

Partner Złoty

Partner Srebrny

Partner Brązowy

Wystawca

Zostań Partnerem Forum Biuro i Administracja 2023